Baba Nerdesin Kayboldum
0:00/ 45:00
Turn off light Favorite
0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Stream in HD Download in HD

Baba Nerdesin Kayboldum

Türkiye’de henüz vizyona girmeyen Baba Nerdesin Kayboldum filmiyle Milano Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu adayları arasında gösterilen Yıldız Çağrı Atiksoy, performansıyla göz kamaştırıyor. Yıldız Çağrı Atiksoy’un başrollerini Baran Akbulut ve Bestemsu Özdemir ile paylaştığı, Ahmet Karaman’ın yönetmenliğini üstlendiği Baba Nerdesin Kayboldum filmi yurtdışında katıldığı festivallerde adaylıklar ve ödüllerle karşılanıyor. Ahmet Karaman’ın ilk uzun metrajlı filmi olan Baba Nerdesin Kayboldum, Türkiye’de vizyona girmeden önce Avrupa ve Amerika’daki film festivallerinde öne çıkarken, güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy da başarılı performansıyla kendinden söz ettiriyor. Yıldız Çağrı Atiksoy; Hollywood Weekly Magazine Film Festivali’nde En İyi Yönetmen, Londra Bağımsız Film Festivali ve European Cinematography Ödülleri’nde En İyi Film, Los Angeles Bağımsız Film Festivali Ödülleri’nde En İyi Yabancı Film ödüllerini kazanan Baba Nerdesin Kayboldum filminde İzmirli genç bir kadın olan Oya karakterine hayat veriyor.

Kaynak: Gecce.com
https://www.gecce.com.tr/haber-savasci-dizisinin-guzeli-avrupadan-ovgu-topluyor

Duration: 117 min

Release:

IMDb: N/A

Searching Term : Baba Nerdesin Kayboldum Full Watch Baba Nerdesin Kayboldum Movie Streaming Online , Watch Baba Nerdesin Kayboldum Movie Streaming HD 1080p, Free Baba Nerdesin Kayboldum Movie Streaming Online, Download Baba Nerdesin Kayboldum Full Movie Streaming Online in HD-720p Video Quality , Where to Download Baba Nerdesin Kayboldum Full Movie ?, Baba Nerdesin Kayboldum Movie Include All Subtitles .